Vrácení zboží
Zrušení objednávky ze strany zákazníka
Zákazník může svou objednávku zrušit do 24 hodin od objednávky. Zrušení akceptujeme emailem na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
V případě, že platba za zboží už byla převedena zálohově a objednávka je zrušená ještě před expedicí zboží, zůstane záloha předávajícímu jako škoda vzniknutá s objednávkou.V případě zrušení objednávky z důvodu nedodržení avizovaného termínu expedice se žádné poplatky neplatí.

Zrušení objednávky ze strany provozovatele internetového obchodu
Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech: zboží se již nevyrábí anebo nedodává, zboží je dlouhodobě nedostupné, změnila se výrazným způsobem cena zboží.
V případě, že tato situáce nastane, budeme vás kontaktovat emailem, nebo telefonicky a dohodneme další postup (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky, ...)
Pokud jste již za zboží zaplatili (bankovým převodem) a výslední hodnota objednávky bude po změně nižší než zaplacena záloha, budou peníze převedené zpátky na váš účet v nejkratším možném termíně. Pokud výsledná hodnota objednávky bude po změně vyšší, bude vám dán k úhradě rozdíl.


 
Zákaznický servis

Všeobecné obchodní podmínky
Dodání zboží
Reklamace a záruční servis
Vrácení zboží

Všeobecné info

Proč nakupovat u nás
Jak nakupovat
Jak zaplatit za zboží
Ochrana osobních údajů

Rady a tipy

Kontakt
Download

Akce

logo-facebook  logo_twitter

logo_autodraha1.cz_small_color

Zažij pocit nejrychlejšího jezdce na světových okruzích . Buď i ty jedním z jezdců světového jména jako je Michael Schumacher anebo Sebastian Vettel.

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!