Reklamace a záruční servis

Kontrola dodávky
Obsah dodávky je kupující povinný skontrolovat již při prevzetí balíka od dopravcu za přítomnosti doručovatele. Pokud je nějaká závada (obsah není kompletný, zboží poškozené přepravou atd.), adresát reklamuje zásilku přímo u dopravcu. Dopravca následně sepíše s adresátem protokol o závadě a zásilka bude doručena zpět odesílateli. Skutečnost o nalezené závadě při doručení a sepsání protokolu nám, prosím, oznamte a dohodneme se na dalším postupu, novém zaslání zboží. Na pozdější reklamaci závady (poškození zboží pri přepravě, chýbějící zboží v balíku a pod.) zjištěné až mimo přítomnost doručovatele, nemožno brát ohled.

Vrácení zboží

Je možné v souladě s reklamačním pořádkem a zákonem bez uvedení důvodu do 14 pracovných dnů.  Vyjádření prodejcu, jestli bude žádosti o vrácení zboží vyhověno a jestli jsou splněny všechny podmínky, bude spotřebiteli oznámeno do 20 dnů od data doručení vráceného zboží na adresu dodavatele. V případě přijetí vráceného zboží zpět musí spotřebitel následně podepsat dobropis na zboží, který mu bude zaslán a podepsaný dobropis doručit na adresu prodejci (poštou). Na základě podepsaného dobropisu bude spotřebiteli vyplacena částka za vrácení.

Adresa dodavatela pro doručení vráceného zboží:

BAKAY s.r.o.             

P.O.Box 22

Mosty u Jablunkova 111

739 98 Česká republika

IČO:44027206


Důležité upozornění!
Aby bylo zboží přijato zpátky, musí být splněny tyto podmínky: Zboží musí být vráceno kompletní a v původním stavu, včetně originál obalu. Zboží ani obal nesmí být jakkoliv poškozen. Zboží nesmí jevit známky opotřebování a používání. Důvod vrácení zboží není nutné uvádět, ale pokud jej uvedete, budeme rádi.

Záruka - Důležité upozornění!
Prosím, uschovejte si doklad o koupi zboží (fakturu), slouží vám jako záruční list.  V případě reklamace se obraťte na prodejce. Záruka na prodané zboží je dle platné legislativy.

 
Zákaznický servis

Všeobecné obchodní podmínky
Dodání zboží
Reklamace a záruční servis
Vrácení zboží

Všeobecné info

Proč nakupovat u nás
Jak nakupovat
Jak zaplatit za zboží
Ochrana osobních údajů

Rady a tipy

Kontakt
Download

Akce

logo-facebook  logo_twitter

logo_autodraha1.cz_small_color

Zažij pocit nejrychlejšího jezdce na světových okruzích . Buď i ty jedním z jezdců světového jména jako je Michael Schumacher anebo Sebastian Vettel.

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!