Ochrana osobních údajů
Respektujeme vaše soukromí. Aby jsme vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některé vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím a zaručujeme vám, že nikdy neposkytneme třetímu subjektu vaše kontaktní informace a údaje o vašich nákupech.

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromážďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech za výše stanovených podmínek. Registrací zákazníka, žadatele o novinky, účastníka ankety a dalších jiných forem registrace automaticky souhlasíte, že můžete být informován o novinkách v našem internetovém obchodě e-mailom nebo telefonicky. Jestli si dále nebudete přát tyto informace dostávat, máte možnost kdykoliv jejich zasílání ukončit dle postupu uvedeného v každé zaslané zprávě.

Náš internetový obchod si vyhrazuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti v případě napadnutí serveru neznámým pachatelem (heckerem). Jen v takovém případě neplatí výše uvedené pravidla manipulace s daty.

 
Zákaznický servis

Všeobecné obchodní podmínky
Dodání zboží
Reklamace a záruční servis
Vrácení zboží

Všeobecné info

Proč nakupovat u nás
Jak nakupovat
Jak zaplatit za zboží
Ochrana osobních údajů

Rady a tipy

Kontakt
Download

Akce

logo-facebook  logo_twitter

logo_autodraha1.cz_small_color

Zažij pocit nejrychlejšího jezdce na světových okruzích . Buď i ty jedním z jezdců světového jména jako je Michael Schumacher anebo Sebastian Vettel.

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!